| Модель | A1293.1113Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640278512862 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Sapphire A1293.1113Q to męski zegarek dedykowany Panom, którzy cenią sobie eleganckie dodatki. Model został zachowany w złotej kolorystyce, która sprawia, że nada się na wiele okazji, a także dopasuje niemal do każdej stylizacji. Dzięki stalowej bransolecie wykonanej z połączeń dużych ogniw model dopasuje się do twojego nadgarstka! Na srebrnej tarczy muśniętej szlifem słonecznym widnieją oznaczenia godzinowe w postaci analogowych wskazówek oraz liniowych indeksów. Dzięki obecności mechanizmu kwarcowego Ronda 715 Swiss Made masz gwarancje płynnego i satysfakcjonującego działania. Dodatkowo zegarek został wyposażony w datownik dni miesiąca, który umożliwia dokładniejsze monitorowanie czasu. Każdy najmniejszy detal przykrywa wysokiej jakości szkiełko szafirowe, które chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password